PROFHILO®

PROFHILO® Nedir ?

Profhilo®, cilt gevşekliğini tedavi etmek için BDDE içermeyen stabilize enjekte edilebilir hyaluronik asit (HA) bazlı ilk üründür.

Piyasadaki en yüksek HA konsantrasyonlarından biri (64mg / 2ml) ile sadece cildi güçlendirmek ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda yaşlanan ve sarkan dokuyu yeniden şekillendirir.

Profhilo®, tek başına veya şu anda sunulan diğer estetik tedavilerle kombinasyon halinde bir tedavi olarak harika sonuçlar verir.

PROFHILO® Avantajları

Profhilo®’da L-HA, HA hibrit komplekslerinden yavaşça salınır ve bu nedenle ilk inflamatuar sitokinleri tetiklemez, bu da onu biyouyumlu hale getirir. Ayrıca tedavi sırasında ve sonrasında hasta konforunu artırır ve özellikle epidermiste – Hydro etkisinde cilde nem sağlar.

Profhilo®’daki H-HA, dermiste stabil bir HA mimarisi sağlar. Bu, hacimsel bir etki verir – Kaldırma efekti.

H-HA ve L-HA ile karşılaştırıldığında, kararlı kooperatif hibrit kompleksinin bir diğer avantajı, fibroblastta tip I ve tip III kollajen ve keratinositlerde tip IV ve VII kollajen ekspresyon seviyelerindeki artıştır.

Bu, hem dermiste hem de epidermiste iyileştirilmiş cilt kalitesi ve cilt hidrasyonu ile sonuçlanır. Cilde daha genç bir görünüm veren endojen HA ve elastin üretimi de artar.

PROFHILO®

01

Parlak, kaliteli bir cilt dokusu

02

Doku onarımı

03

Daha genç bir cilt

04

Yoğun nemlendirme ve sıkılaştırma etkileri meydana gelir

05

Profhilo 5 nokta tekniği sadece yüzde değil aynı zaman da boyun , el üstü, diz kapağı, kollar , dekolte bölgelerinde de kullanılır.

PİYASADAKİ EN YÜKSEK KONSANTRASYON

Profhilo® 32 mg düşük moleküler ağırlıklı HA (80-100Kda) ve 32 mg yüksek moleküler ağırlıklı HA (1100-1400Kda) içerir. 

 

PROFHILO , BAP noktaları olarak da bilinen

5 Bio Estetik Noktaya enjekte edilir .

Bu, cildin 3 temel katmana ulaşır.

➀ Epidermis,

➁ Dermis

➂ Subkutan

Bu 5 enjeksiyon noktası sinirlerden ve ana kan damarlarından uzakta bulunur, bu da daha az yaralanma riski anlamına gelir . Bu tedavi, genel cilt kalitesini iyileştirir, cilde yoğun nemlendirme sağlar , kaldırma ve cilt sıkılaştırma etkisi elde etmek için 4 farklı KOLLAJEN türünü uyarmaktadır.

Sık Sorulan Sorular