Scroll to top

Profhilo Body

PROFHILO VÜCUT UYGULAMALARI

Profhilo’nun doğası, onu çeşitli vücut bölgelerinin yanı sıra yüz bakımı için çok uyumlu hale getirir.

Örneğin:

 • Kırışıklıklar ile gevşek boyun derisi
 • Diz çevresinde sarkık cilt
 • Gevşek, sarkık kollar
 • Damarlı görünüm ,kağıt gibi ince bir cilde sahip yaşlanan eller

Profhilo, dokunun elastikiyetini kaybettiği gevşek cildi ele almak için genel bir hacim takviyesi oluşturabilir.

Profhilo, diğer ürünlerden oldukça farklıdır: lokalize hacim oluşturmak için kullanılan bir dermal dolgu maddesi DEĞİLDİR ve

cildi sıkılaştırmak ve güçlendirmek için tasarlanmış bir mezoterapi ürünü DEĞİLDİR, Ne de nemlendirme için bir cilt güçlendirici değildir. Profhilo dünyanın ilk ve tek Bioremodelleme ürünüdür.

Temel faydalar şunları içerir:

 • Daha sıkı, daha sıkı bir cilt
 • Gevşek cildin iyileştirildiği daha fazla tanım
 • Hatlarda iyileştirme
 • Daha genç görünüm Profhilo® tedavisi genellikle gevşek ciltteki hacmi yenileyebilir, dokuyu yeniden şekillendirebilir ve aşağıdakileri hedeflerken cilt gevşekliğini iyileştirebilir:● Karın● İç kollar

  ● Bacak iç

  ● Diz

  Profhilo® hedeflenen bölgeye enjekte edildiğinde cilt tarafından homojen ve etkili bir şekilde emilir. Cildi daha sıkı, pürüzsüz ve nemli hale getirir. Cildi sıkılaştırır ve daha genç görünmesini sağlar. Ayrıca uzun vadede cilt için çok faydalı olan elastin ve kollajen üretimini uyarır.

             TAM BİR TEDAVİ PROTOKOLÜ

Cilt gevşekliği veya Profhilo® BODY KIT için eksiksiz tedavi, hastanın klinikte aldığı enjekte edilebilir Profhilo® BODY tedavisini ve seanstan sonra ve evde uygulanan Profhilo® FIGURA BODY PATCH ve Profhilo® FIGURA BODY CREAM’i içerir.

Profesyonel Gövde:

Profhilo Body enjektabl, yapısını ve sıkılığını kaybetmiş ciltlerin tedavisi için tasarlanmıştır. Profhilo Body enjeksiyonları karın, üst kollar ve iç bacak gibi alanlar için mükemmeldir. Profhilo enjekte edilebilir , yaşlanma sürecini geciktirdiği kanıtlanmış yüksek ve düşük moleküler ağırlıklı HA moleküllerinden oluşan Hibrit Kompleksler  NAHYCO ® Teknolojisi  ile bir araya getirmiştir.

Profhilo Figura Vücut Yaması

Profhilo Figura Vücut Yaması, estetik bir tedaviden sonra takip için kullanılabilir ve cilt kızarıklığını etkili bir şekilde azaltırken cildi nemlendirmek ve nemlendirmek için mükemmeldir. Yama, saf yüksek ve düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asitler içerir. Salvia Haenkei özleri, cilt yaşlanmasını azaltan antioksidan aktiviteye sahiptir. Ayrıca, ciltte sıvı birikmesini önleyen Escin ve normal cilt durumunu düzeltmeye yardımcı olan ananas özü Bromelain ve yatıştırıcı etkisi olan Arnica Montana içerir.

Profhilo Vücut Kremi:

Profhilo Vücut Kremi derin cilt dokusuna nem ve elastikiyet kazandıran ve hücre canlılığını koruyan tonlayıcı bir kremdir. Krem, saflaştırılmış yüksek ve düşük ağırlıklarda hyaluronik asit ve daha fazla kollajen üreterek küçük kırışıklıkları en aza indirdiği kanıtlanmış peptit olan Matrixyl 3000’den oluşur, birlikte hidrolipidik filmi korur ve cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir ve cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir ve çeşitli hücresel aktiviteleri düzenler.

TEDAVİ SONRASI PROTOKOLÜ

Profhilo enjeksiyon sonrası hastanın tedavi bölgesine yatıştırıcı etkisi olan ve cildi nemlendiren Profhilo® FIGURA BODYPATCH ile uygulanır. Tedavinin evde devam kiti olan Profhilo® FIGURA VÜCUT KREMİ  2. enjeksiyon Profhilo uygulamasına kadar kullanır . Cildi derinlemesine nemlendiren ve cilt tonunu ve elastikiyetini artıran, tonlayıcı ve çok aktif yeniden şekillendirici kremdir.

PROFHILO® TEDAVİSİ ACILI BİR İŞLEM MİDİR ?

Bu enjekte edilebilir bir tedavi olduğu için minimal invazivdir ve fazla rahatsızlık yaratmaz. Çoğu hasta bunu gerçekten iyi tolere eder. Profhilo® enjekte edildiğinde hasta hafif bir batma hisseder ancak bu sadece birkaç saniye sürer. Doktor iğneleri gerçekten yavaş ve nazikçe uygular, böylece hasta için maksimum konfor sağlanır.

TEDAVİ SEANSILARI

Başlangıçta, tedavi dört hafta arayla iki seanstan oluşur. Profhilo® daha sonra cildin katmanlarına daha derinden emilir ve kolajen ve elastin üretimini tetikler. Bu cilt bileşenleri daha sonra yeni ve sağlıklı görünen bir cilt oluşturur. 6 ay sonra Profhilo® içindeki Hyaluronik asit doğal olarak parçalanır. Ancak her hasta farklı olduğu için bu, tedavide kullanılan Profhilo® miktarına ve hastanın vücudunda halihazırda bulunan HA düzeyine bağlı olarak değişebilir.

PROFHILO® TEDAVİSİNİN SONUÇLARI NE ZAMAN GÖRÜNÜR?

Her hasta farklıdır ve farklı cilt sorunları vardır. Bazı hastalar ilk sonuçları ilk tedavi seanslarından hemen sonra görebilirler. Bazılarının yeni kollajenin oluşması biraz zaman aldığından birkaç hafta beklemesi gerekebilir.

En iyi sonuçlar ikinci tedavi seansından iki ay sonra görülür. Bunlar cilt gevşekliği, elastikiyet ve genel görünümde iyileşmeyi içerir.

VÜCUT BAKIMINDA PROFHILO®’NUN FAYDALARI NELERDİR?

Profhilo®, estetik prosedürler dünyasında çok popülerlik kazanmış, hızlı, etkili ve minimal invaziv bir tedavidir. Şu anda piyasadaki en iyi ürünlerden biri yapan en yüksek hyaluronik asit konsantrasyonuna sahip doğal bileşenlerden oluşur.

Cildi daha sıkı, daha elastik ve daha yumuşak yapar. En büyük faydası ise bu tedavinin kollajen ve elastin üretimini tetiklemesi ve cildi sürekli nemli tutmasıdır. Yaşlanan ve sarkan cildi yeniden şekillendirir ve gevşekliğini artırır.

Profhilo® tedavisi kademeli ve ince sonuçlar verdiğinden, insanlar genellikle birinin bu tedaviyi yaptırdığını fark etmezler. Sonuçlar tamamen doğaldır ve tedavi cilt gevşekliğini iyileştirse de aşırı dramatik ve abartılı değildir. Profhilo® vücudun doğal cilt yenilenme döngüsünü başlatır ve cildin daha derin katmanlarına emildiğinde cilt hücrelerini sürekli olarak yeniler ve gençleştirir. Cildi içten dışa nemlendirir.

 

Doktor musunuz?