Scroll to top

PROFHILO

 

PROFHILO NEDİR ?

Profhilo®, cilt gevşekliğini tedavi etmek için BDDE içermeyen stabilize enjekte edilebilir hyaluronik asit (HA) bazlı ilk üründür.

Piyasadaki en yüksek HA konsantrasyonlarından biri (64mg / 2ml) ile sadece cildi güçlendirmek ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda yaşlanan ve sarkan dokuyu yeniden şekillendirir.

Profhilo®, tek başına veya şu anda sunulan diğer estetik tedavilerle kombinasyon halinde bir tedavi olarak harika sonuçlar verir.

Çok yakında Profhilo vücud formu olan Profhilo Body piyasada …

 


NAHYCO TECHNOLOGY


Profhilo® bir dermal dolgu maddesi veya biorevitalizer değildir – Profhilo® yeni bir enjekte edilebilir kategori açtı – bioremodeling.
Termal çapraz bağlama, HA’nın karakterini ve davranışını değiştirir ve dokuları modüle eden işbirlikçi hibrit komplekslerin oluşumuyla sonuçlanır. Bu aynı zamanda yalnızca H-HA ve L-HA’ya göre farklı biyolojik davranışların açıklamasıdır. Ana avantajlardan biri uzun ömürlüdür. Hibrit işbirlikçi komplekslerin, biyorevitalizasyon ürünlerinde yaygın olarak kullanılan H-HA veya tek başına L-HA ile karşılaştırıldığında, doğal hiyalüronidaz (BTH) sindirimi ile çok kararlı olduğu kanıtlanmıştır, bu da iki HA bileşeninin uzun süreli salınım ve ikili etkisi ile sonuçlanır. . Bu ikili etki, cilt gevşekliğini yeniden şekillendirmek için idealdir.

 

AVANTAJLARI

Profhilo®’da L-HA, HA hibrit komplekslerinden yavaşça salınır ve bu nedenle ilk inflamatuar sitokinleri tetiklemez, bu da onu biyouyumlu hale getirir. Ayrıca tedavi sırasında ve sonrasında hasta konforunu artırır ve özellikle epidermiste – Hydro etkisinde cilde nem sağlar.

Profhilo®’daki H-HA, dermiste stabil bir HA mimarisi sağlar. Bu, hacimsel bir etki verir – Kaldırma efekti.

H-HA ve L-HA ile karşılaştırıldığında, kararlı kooperatif hibrit kompleksinin bir diğer avantajı, fibroblastta tip I ve tip III kollajen ve keratinositlerde tip IV ve VII kollajen ekspresyon seviyelerindeki artıştır.

Bu, hem dermiste hem de epidermiste iyileştirilmiş cilt kalitesi ve cilt hidrasyonu ile sonuçlanır. Cilde daha genç bir görünüm veren endojen HA ve elastin üretimi de artar.

 

PİYASADAKİ EN YÜKSEK KONSANTRASYON

Profhilo® 32 mg düşük moleküler ağırlıklı HA (80-100Kda) ve 32 mg yüksek moleküler ağırlıklı HA (1100-1400Kda) içerir. 

 

PROFHILO , BAP noktaları olarak da bilinen

5 Bio Estetik Noktaya enjekte edilir .

Bu, cildin 3 temel katmana ulaşır.

➀ Epidermis,

➁ Dermis

➂ Subkutan

Bu 5 enjeksiyon noktası sinirlerden ve ana kan damarlarından uzakta bulunur, bu da daha az yaralanma riski anlamına gelir . Bu tedavi, genel cilt kalitesini iyileştirir, cilde yoğun nemlendirme sağlar , kaldırma ve cilt sıkılaştırma etkisi elde etmek için 4 farklı KOLLAJEN türünü uyarmaktadır.

 

Bu benzersiz kompozisyon sayesinde ,

  • Parlak, kaliteli bir cilt dokusu
  • Doku onarımı
  • Daha genç bir cilt
  • Yoğun nemlendirme ve sıkılaştırma etkileri meydana gelir
  • Profhilo 5 nokta tekniği sadece yüzde değil aynı zaman da boyun , el üstü, diz kapağı, kollar , dekolte bölgelerinde de kullanılır.

         

 

ULTRA SAF HYALURONİK ASİT

 

 

 

 

 

 

Profhilo Eşsiz ve Benzersiz Yapısı ile Cildinizi Gençleştirirken ,BDDE gibi cilde yabancı kimyasallar içermediği için alerjik reaksiyona neden olmaz. Doğal Saf Hyaluronik Asit içeriği sayesinde ciltte birikim yapmadan doğal olarak vücuttan atılır. IBSA patentli NAHYCO teknolojisi sayesinde Saf Hyaluronik Asit ciltte etkisini uzun süre gösterir

 

PROFHILO NEDEN FARKLIDIR ?

Profhilo 64 mg Saf Hyaluronik Asit içermektedir. 

Piyasadaki en yuksek Hyaluronik Asit içeren üründür.

Saf Hyaluronik Asit içeriği 2 farkli molekulden oluşmaktadır.

İlk ve tek hibrit Bioremodelleme ürünüdür.

32 mg (80-100 kDA ) Düşük moleküler yapıda Hyaluronik Asit Nemlendirmede etkilidir.

32 mg (1100-1400 kDA) Yüksek Moleküler Ağırlıktaki Hyaluronik Asit Lifting’de etkilidir.  

Bu iki farklı Molekül IBSA’ya patentli NAHYCO teknolojisi ile birbirine bağlıdır. Hiçbir kimyasal bağlayıcı içermez.

IBSA patentli NAHYCO teknolojisi sayesinde Saf Hyaluronik Asit ciltte etkisini uzun süre gösterir.

Eşsiz ve Benzersiz Yapısı ile Cildinizi Gençleştirirken Doğal Saf Hyaluronik Asit içeriği sayesinde ciltte birikim yapmadan doğal olarak vücuttan atılır.

5 Nokta Tekniği (BAP) ile yüzün sağa tarafında 5 sol tarafında 5 noktaya 1 ay ara ile 2 seans uygulanır.

 

 

 

Devamı için resme tıklayın

profhilo body

 

 

 

 

 

 

Doktor musunuz?