Scroll to top

Hakkımızda

Şirketimiz

 

 

2017 yılında devir aldığımız Metspharma, dermokozmetik alanında Dünyadaki yeni teknoloji ve uygulamaları takip ederek, güvene dayalı, etik değerlere bağlı, tercihini ürünlerimizden yana kullanan tüketicilerin de yararını gözeten; %100 Türk sermayeli bir kuruluştur.

 

Vizyonumuz

Öncelikle sektöre farklı bir bakış açısı getirerek, dermokozmetik alanına değer katmayı ilke edindiğimizi belirtmek isteriz. Pazara sunduğumuz ürünler, dünya liderleri tarafından üretilmiş, Dermatolog, Plastik Cerrah ve Medikal Estetik Hekimleri tarafından kabul görmüş, etkileriyse klinik çalışmalarla kanıtlanmış ürünlerdir.

Misyonumuz

Metspharma olarak misyonumuz; tüm çalışmalarımızda TC Sağlık Bakanlığı’nın kurallarına uygun davranmak ve portföyümüzdeki non-invaziv ürünlerin sadece sağlık profesyonelleri tarafından kullanılmasını sağlamaktır.

Hedefimiz

Sektöre kattığımız yeni ürünleri ve medikal estetik alanındaki tecrübelerimizi birlikte çalıştığımız hekimlere eğitim ve workshoplarla aktarmaktır. Eğitimlerimiz; uygulamalı ve sertifikalı olduğundan, birlikte çalıştığımız hekimlerle mükemmeli ve sektör liderliğine ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Yeni flaş ürünlerle geliyoruz

Dolguda çığır açan; her noktada etkisi kanıtlanmış Aliaxin adlı ürünümüz en kısa sürede piyasada olacak.

Estetikte trendler

Acı, ağrı, uzun ameliyat saatleri olmaksızın estetik yaptırarak aynı sonuçlara ulaşmak; Aptos, Profhilo ve Aliaxin ile mümkün.

 

Doktor musunuz?