Scroll to top

Evde Devam Tedavisi İçin Profhilo Haenkenium

Salvia Haenkei nedir?

Salvia Haenkei (Karides Adaçayı olarak da bilinir), B Vitamini açısından doğal olarak zengin ve antioksidan özelliklere sahip güzel kırmızı / pembe çiçekler taşıyan, Salvia bitki ailesinde çok dayanıklı ve hızlı büyüyen bir bitkidir. Kıvrımlı kırmızı çiçeğinin parlak bir karides kafasına benzerliği nedeniyle ‘ Karides Adaçayı’ da denilmektedir.

Bazı botanik ekstrelerin kanser hücrelerini yok eden etkisini araştıran klinik araştırmalar, Salvia Haenkei Ekstraktının hücresel yaşlanmayı önemli ölçüde yavaşlatma yeteneğine sahip olduğunu ortaya koymuştur.

Cilt hücreleri yaşlandıklarında, bölünme ve yenilenme yeteneklerini kaybederler, istenmeyen bir durum genellikle UV’ye maruz kalma ve serbest radikal hasarına maruz kalma yoluyla oksidasyon ile hızlanır.

Salvia Haenkei, yaşlanma ve bazı kanser türleriyle eşitlenen, kromozomlarımızın uçlarındaki DNA segmentleri olan telomerleri uzatma konusunda oldukça başarılıdır.

Profhilo Haenkenium ,  içeriğindeki ateşli Karides Adaçayı çiçeği ile mükemmel bir yaşlanma karşıtı kremdir .

Profhilo Haenkenium Krem benzersiz yüksek ve düşük molekül i Hyaluronik asidi ile Haenkenium bitkisinin özel formüllü karışımını içerir

ve cildinizin genç görünümünü sağlarken eşsiz formulü ile Karides Adaçayı’nın cildi gençleştirici etkilerini en üst düzeye çıkarır.

Related posts

2 comments


  1. Hallo can I know how much the prophilo session please

Post a Comment

 

Doktor musunuz?