Profhilo

Aliaxin
Eylül 10, 2018
2. SANAL KONGREMİZ KOLKHIDA 2020
Haziran 27, 2020
Hepsini göster

Profhilo

PROFHILO® STABİL HİBRİD KOMPLEKSLERİ IBSA TARAFINDAN BENZERSİZ VE YENİLİKÇİ BİR TERMAL ÜRETİM SÜRECİ OLAN NAHYCO HYBRID TECHNOLOGY  ile geliştirilen ve patenti alınmış ilk üründür.

 Etki Mekanizması

HÜCRE DIŞI MATRİKSİN ESNEKLİK VE DESTEK BAKIMINDAN YENİDEN BİÇİMLENMESİNE YOL AÇARAK FIBROBLASTLARIN1  KERATİNOSİTLERİN1  ADİPOSİTLERİN2 CANLILIĞINI SÜRDÜREBİLMESİ İÇİN UYGUN KOŞULLARI SAĞLAR VE SÜRDÜRÜR.

Kullanım Amacı

DOKULARIN YENİDEN MODELLENMESİ VE CİLT ESNEKLİĞİNİN ARTIRILMASI (YÜZ, BOYUN VE VÜCUT)

Nasıl Kullanılır?

BİR AY ARA İLE İKİ SEANS UYGULANIR. TÜM ESTETİK ENJEKSİYON TEKNİKLERİ SUBKUTANÖZ YÜZEYEL KATMANA UYGULANIR.

 IBSA, malar ve submalar bölgeler için, yüzün her iki yanında sadece 5 enjeksiyon noktasına BAP (Bio Aesthetic Points-Bio Estetik Noktalar) tekniğinin uygulanmasını önermektedir.


1

Zigomatik Çıkıntı

Gözün dış köşesinden en az 2 cm uzaklaşılan kısımdır.
2

Nazal Taban

Burun deliğini targusu bağlayan köşeden gözbebeğinden başlayarak aşağıya doğru dik bir çizgi çizerek iki hattı birleştirince oluşan bölgedir.
3

Tragus Önü

Tragusun alt tarafının 1 cm ön kısmıdır.
4

Çene

Çene ortasına dikey bir çizgi çekilerek, bu çizginin 1/3 inden yatay bir çizgi çektiğinizde dudak kesişme noktalasından 1.5 cm uzağıdır.
5

Mandibular Köşe

Mandibular köşeden 1 cm yukarısıdır.

Doku içerisinde ProfhiloPROFHILO®’nun yüksek yapıştırıcı özelliğinden kaynaklanan önemli bir avantajı, optimal doku entegrasyonu sağlayabilme kapasitesidir. Enjeksiyondan sonra tüm anatomik yapılar boyunca düzgün bir şekilde akma yeteneği ve böylece düşük viskoziteli dolguların bile düzensiz kontura yol açabildiği zorlu bölgelerdeki yağ kompartmanlarını homojen olarak genişletme özelliği dikkat çekicidir.

Profhilo®, deride benzersiz bir bio-fiziksel etki gösterir; bu etki, diğer çapraz bağlı ürünlerde olmayan, özellikle akışkanlığın elastikiyetin üzerinde hakimiyet sağlamasıyla karakterizedir

 PROFHILO®’NUN EŞSİZ REOLOJİK ÖZELLİKLERİNDEN DOLAYI DOKULARIN YENİDEN MODELLENMESİ YÜZEYSEL SUBKUTANÖZ KATMANA YAPILAN TÜM ESTETİK ENJEKSİYON TEKNİKLERİ KULLANILARAK SADECE 2 SEANSTA (4 HAFTA ARALIKLA) KOLAYCA SAĞLANIR.

Brochure_Profhilo_Vers3-10