MYVolution

MYVolution Nedir?

Yaşımız ilerledikçe çevresel faktörler ve doğal yaşlanma sürecinden ve hacim kaybından dolayı yüz şeklimiz değişmektedir.

Yaşlandıkça kemik yoğunluğumuzla birlikte doku  hacmimizi de kaybederiz. Cilt hücrelerimiz daha az Hyaluronik Asit (HA) üretir.

Bu özellikle çenemizin aşağı kısmına doğru sarkmasına, burun kenarındaki kıvrımların daha belirginleşmesine, kırışıklıkların oluşmasına ve yüzümüzün doğal şeklinin değişmesine neden olur.

İşte bu aşamada yüze yapılan enjeksiyon HA Dolgu uygulamalarının kişinin doğal yüz şeklini değiştirmeden yaşlanma çizgilerini gidermesini bekleriz.

Günümüzde yanlış yapılan dolgu uygulamaları birbirine benzeyen, doğallıktan uzak, abartılı yüz hatları ile karşımıza çıkmaktadır.

IBSA geliştirdiği yapay zekâ alt yapılı uygulama sayesinde (MYVolution) doktorlarımız dolgu  uygulamalarında doğal, estetik, sade bir görünüm kazandırabiliyorlar.  Sizin yüzünüze özel karakteristik hatlarınızı bozmadan daha genç bir görünüm elde etmeniz için bir fotoğrafınız alındıktan sonra uygulama noktaları belirleniyor. Tavsiye edilen uygulama sonrasında var olan doğal güzelliğiniz bozulmadan hatlarınız belirginleştirilmektedir.

MYVolution açılımı ise MYV harfleri içinde gizlidir. İnsanların genel olarak yüzü 3 şekilden birine benzemektedir. Bunlar üçgen ,oval ,dörtgen yüz şeklindedir.

Her bir şekil harfle simgelenmiştir. Bu harfler yüze karşıdan ışık vurulduğunda gölge kısımda oluşan harflerdir.

M harfi üçgen yüz şeklinin simgesidir.

Bu tür yüzlerde elmacık kemikleri, çene açısı   ve dudaklar hacimlendirilerek kişiye özel   (otantik güzellik) belirgin hale getirilmektedir.

Y harfi oval (yuvarlak) yüz şeklinin simgesidir.

Bu tür yüzlerde elmacık kemikleri, çene ucu ve dudaklar hacimlendirilerek kişiye özel (otantik güzellik) belirgin hale getirilmektedir.

V harfi dörtgen yüz şeklinin simgesidir.

Bu tür yüzlerde elmacık kemikleri ve tüm çene (jawline) hacimlendirilerek kişiye özel (otantik güzellik) belirgin hale getirilmektedir.